KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16937455

nr 1693 7455

Erik Olsson Sanda

(1919-2006), Sverige

Etsningar, 3 st, Signerad, numrerad 100 upplaga, yttermått inklusive ram: 40x70

Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 april 2025
kl 19:14:23

13/4 18:20:32 1      Vinnande bud

Erik Olsson Sanda

Läs mer om Erik Olsson Sanda